PASLAUGOS

“Keliauk Laisvai” siūlo platų paslaugų spektrą:

Automobilių nuoma – populiari paslauga visame pasaulyje keliaujantiems atostogų, laisvalaikio, ar darbo kelionių metu. Mes siūlome tik naujus ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančius automobilius nuomai.

Minivenų nuoma – puikus pasirinkimas kuomet reikia daugiau komforto keliaujant.

Mikroutobusų nuoma – patogu ir komfortiška keliaujantiems didesnėmis keleivių grupėmis nuo 8 iki 20 vietų pagal Jūms reikalingus poreikius.

Autobusų nuoma – tai aukščiausios kląsės autobusų nuoma kelionėms po visą Lietuvą ir Europą. Puikus pasirinkimas verlo ir laisvalaikio kelionėms.

Oro uostų ekspresas – ekspresas iš/į Jūms reikalingą Lietuvos, ar Pabaltijo oro uostą. Jūs užsakote o mes pasirūpiname.

VIP transporto paslaugos – Jūsų partneriams ir svečiams siūlome VIP pervežimo paslaugą. Reprezentatyvios išvaizdos vairuotojai kalbantys lietuvių, anglų, rusų kalbomis atrodys solidžiai bet kokiomis aplinkybėmis.

Privatūs pervežimai - profesionalios pervežimo paslaugos premium ir vidutinės klasės automobiliais pagal Jūsų poreikius svarbių asmenų pervežimui, renginiams, konferencijoms.

Automobilių nuoma su vairuotoju – kelionės be rūpesčių su mandagiais vairuotojais.

Viešbučių rezervacija – geriausios kainos garantija, daugiau nei 250 000 apgyvendimo vietų visame pasauluje.

Aviabilietų rezervacija – pigūs skrydžių bilietai į visas populiariausias Europos ir visas Pasaulio šalis. Ryanair, Wizzair, EasyJet ir daug kitų kompanijų pigiausi skrydžiai. Dirbdami su pasaulinės rinkos lyderiais Travelport ir Amadeus galime pasiūlyti plačiausią aviabilietų pasirinkimą.

Dirbame tam, kad Jūsų kelionės taptų lengvos ir patogios.