AUTOMOBILIŲ NUOMA

Automobilių nuoma – puikus būdas likti mobiliam neturint nuosavo automobilio ar laikinai neturint galimybės juo naudotis. Tai taip pat idealus sprendimas palikti teigiamą įspūdį susitikimuose su verslo partneriais, nustebinti artimuosius švenčių metu ar tiesiog pasimėgauti naujo dar neišmėginto automobilio privalumais. Mūsų siūloma automobilių nuoma – tai techniškai tvarkingų, prižiūrimų, naujausių ir itin saugių automobilių nuoma visoje Lietuvoje. Mūsų automobiliuose visada jausitės komfortiškai – automobiliai nauji, erdvūs, turintys visus privalumus, šiuolaikiškas technologijas, patogumą bei vairuotojų ir keleivių saugumą garantuojančias funkcijas.

Automobilių nuoma Klaipėdoje, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose – tai, kuo „Keliauk Laisvai“ gali didžiuotis. Siūlome ypatingai didelį naujausių garantinių automobilių pasirinkimą. Pasiūloje - ekonominės, verslo ir prabangios klasės automobilių nuoma:

  • automobilių nuoma verslo vizitams,
  • automobilių nuoma šventėms: vestuvėms, krikštynoms, mergvakariams, bernvakariams ir kt.,
  • poilsinėms kelionėms,
  • auto nuoma įvairioms išvykoms Lietuvoje bei Europos Sąjungos valstybėse,
  • svečių pasitikimams iš oro bei jūrų uostų visame Pabaltyje.

„Keliauk Laisvai“ automobilių nuoma – ne tik sėkmingam planų įgyvendinimui. Tai Jūsų teigiamoms emocijoms ir naujiems potyriams.