ILGALAIKĖ AUTOMOBILIŲ NUOMA

Nenorite įsigyti gana greitai nuvertėjančio turto ir rūpintis jo pardavimu? Norite keliauti laisvai, be jokių rūpesčių? Tuomet kreipkitės į šios srities specialistus - „Keliauk Laisvai“ komandos ilgalaikė automobilių nuoma – labiausiai Jums tinkanti transporto priemonės pirkimo alternatyva. Važiuokite, mėgaukitės ir grąžinkite, kai transporto priemonė taps Jums nebereikalinga.

Mūsų siūlomos ilgalaikės automobilių nuomos trukmė – nuo 1 iki 12 mėnesių. Naudokitės visais automobilių privalumais ir aptarnavimu be jokių rūpesčių. Iš didelės naujų, techniškai tvarkingų automobilių pasiūlos išsirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį automobilį ir mėgaukitės mobilumu, o techniniu aptarnavimu, transporto priemonės draudimu ir kitais klausimais rūpinasi „Keliauk Laisvai“ komanda.

Ilgalaikę automobilių nuomą renkasi ir praktiški įmonių vadovai, norėdami aprūpinti savo darbuotojus transporto priemonėmis. Ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms:

  • automobilių nuomos suma nurašoma į įmonės veiklos sąnaudas,
  • nereikia rūpintis automobilio technine būkle, remonto organizavimu – už tai atsako nuomos paslaugas teikianti kompanija,
  • darbuotojai maksimaliai koncentruojasi į tiesiogines savo pareigas ir dienos uždavinių sprendimą,
  • paprasta išlaidų kontrolė,
  • techninė pagalba kelyje 24/7.

Nauji ir komfortiški „Keliauk Laisvai“ automobiliai garantuoja Jūsų ir keleivių saugumą kelyje. Ilgalaikės automobilių nuomos paslauga galima Vilniuje, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.